طراحی سایت شرکتی

با افزایش روزافزون استفاده از اینترنت تمامی جوانب کسب و کار نیز تحت تاثیر قرار گرفته است.تجارت متحول شده است و شرکت هایی که در عرصه کسب و کار فعال هستند با بهره گیری از فضای به وجود آمده و فضای مناسب و بازار قابل توجهی که اینترنت برای آنها به وجود آورده است تلاش کرده اند تا موفقیت های جدید و بزرگی را برای خود به ارمغان بیاورند.

استارت تجارت در دنیای جدید سایت شرکتی

برای شروع و یا گسترش تجارت در فضای مجازی و اینترنت اولین کاری که باید انجام داد ساخت یک سایت شرکتی میباشد.سایت شرکتی توانایی این را دارد که فرصتهای مناسبی را جهت گسترش و ورود به بازارهای جدید را در اختیارتان قرار دهد.هر آنچه را درمورد شرکت خود مد نظر داشته باشید از معارفه شرکت تا معرفی محصول و کالا و یا خدمات شرکت و رزومه و غیره می توانید در سایت شرکتی قرار دهید.این سایت بیانگر بسیاری نکات در مورد کسب و کار شما می باشد و معرف شما در بازار جهانی،بنابراین داشتن یک سایت شرکتی معتبر و منحصر بفرد کمک شایانی به شما در جهت حضور فعال و استفاده از فرصت ها در دنیای جدید می نماید.

در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

استفاده از اصول و ضوابط طراحی سایت

از جمله این ضوابط می توان به سرعت لود صفحات ، محل قرار گرفتن منوهای سایت ، تقسیم بندی ها و بخش بندی قسمتهای مختلف و غیره اشاره کرد. با توجه به سرعت پایین اینترنت بسیاری از بازدید کنندگان سرعت لود شدن صفحات سایت برای آنها بسیاراهمیت دارد و نباید بگونه ای باشد که بازدیدکنندگان خسته شوند.همچنین سرعت لود شدن صفحات یکی از معیارهای رتبه بندی سایت در نتایج جستجو به شمار می آید.درصورتی که اصول طراحی سایت رعایت شده باشد با قواعد مهندسی و ریاضی چیدمان مطالب و منوها و غیره انجام شده و مشکل خاصی بوجود نخواهد آمد. از موارد مهم در طراحی سایت تصاویر است . تصاویر موجود در سایت هم در جذابیت سایت تاثیر دارند و هم در سرعت لود شدن و بالا آمدن صفحات تاثیرگذار هستند. بنابراین در استفاده از تصاویر باید بسیار دقت کرد.

رعایت اصول سئو در طراحی سایت

رعایت اصول سئو در طراحی سایت یکی از مهمترین مواردی است که باید مدنظرقرار بگیرد زیرا یکی از قرار گرفتن سایت در رتبه بندی موتورهای جستجوگررعایت پایه های سئودر طراحی سایت می باشد که این امکان را بهجستجوگرها می دهد که سایت ما را سریع تر شناسایی کند.نیز در مراحل بعدی کار بهینه سازی سایت آسان تر انجام شده و از لحاظ هزینه نیز به صرفه تر خواهد بود.کارشناسان ما با وفق دادن خود با آخرین تغییرو تحولات الگوریتم های جستجوگرها سایت های مشتریان را طراحی و بهینه سازی کرده و همواره رتبه های خوبی را در نتایج موتورهای جستجو کسب کرده اند.

چند زبانه و دو زبانه بودن طراحی سایت

با طراحی سایت چند زبانه و دوزبانه می توانید با هزینه ای بسیار کم در بازار های بین المللی فعال باشید و در کشورهای مختلف تجارت خود را گسترش داده و حیطه کاری خود را افزایش دهید.دنیای جدید تکنولوژی محدودیت زمان و مکان را کاهش داده و براحتی می توانید در دوردست ترین مناطق دنیا بازاریابی کرده و کسب و کار خودرا رونق بخشیده وجهانی سازید.

سازگاری با انواع تبلت ها و تلفن های همراه

عصر حاضر شاهد افزایش روزافزون استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند است و اکنون بیشتر کاربران فضای اینترنت برای فعالیت خود با توجه به سهولت و در دسترس بودن، این راه را انتخاب می کنند. یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت سازگاری با موبایل و تبلت (طراحی سایت واکنش گرا ) می باشد.

چه مشاغلی نیازمند طراحی سایت شرکتی هستند؟

قطعا در اینترنت به شرکت هایی برخورد کرده اید که در دنیای واقعی اسم آنها را نشنیده بودید ولی در فضای مجازی به سرعت رشد کرده وبازارهای بزرگی را پوشش داده و مشتریان فراوانی دارند درست است برای داشتن یک سایت شرکتی نیازی نیست که حتما سازمان و یا شرکت بزرگی داشته باشید.بلکه یک سایت شرکتی مناسب و فعالیت مستمر می تواند باعث پسشرفت وگسترش کسب و کارهای کوچک نیز بشود وهیچ محدودیتی را نمی توان برای آن متصور بود.

اهداف طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در راستای گسترش اهداف بازرگانی شرکت ها در فضای مجازی می باشد. بازاریابی اینترنتی با افزودن قدرت خود بیش از پیش مورد توجه شرکت ها وکسب و کارها قرار می گیرد.کسب و کارها با تمرکز بر این ایده که سود خود را از کسب و کار آنلاین کسب نمایند به طراحی سایت اقدام می نمایند.طراحی سایت علاوه بر نمایش خدمات و سرویس های شرکت بستری برای ایجاد تماس و ارتباط با شرکت می باشد. کاربران با ورود به سایت شرکتی می توانند اطلاعات تماس وآدرس محل فیزیکی شرکت را بدست آورند.

اصول طراحی سایت شرکتی

به دلیل اینکه وب سایت های شرکتی به مشتریان این امکان را می دهند تا به صورت غیر حضوری اقدام به خرید نمایند واز محصولات و خدمات بهره ببرند، بنابراین نحوه فعالیت ، معرفی شرکت و محصولات و خدمات و…باید بطورکامل در وب سایت شرح داده شود.

ویژگی ها در طراحی سایت شرکتی

  • اگرشرکتتان محصول ویا خدماتی را برای فروش دارد باید بخشی را در طراحی سایت شرکتی برای خرید آنلاین به همراه توضیحات کامل در باره نحوه خرید ودریافت محصولات به مشتری ها ارائه دهید.
  • همچنین در طراحی سایت شرکتی باید نحوه ارسال و دریافت کالا بطور کامل شرح داده شود.همه بخش های شرکت از طریق ایمیل باید با مشتری ها در ارتباط باشد.
  • بخشی را در طراحی سایت شرکتی باید برای مطالب واخبارهای جدید شرکت اختصاص بدهید.
  • منو ها و موضوعات مختلف باید به درستی دسته بندی وطبقه بندی شود تا کاربران دچار سردرگمی نشوند.
  • از لحاظ گرافیک وظاهر باید به گونه ای طراحی شود تا نمایانگرفضای داخلی شرکت باشد.
  • همه راه های ارتباطی با شرکت مثل آدرس، شماره تماس، ایمیل و…در طراحی سایت قرار داده شود.
  • سایت بایستی همیشه آنلاین ودر دسترس باشد تا در همه حال قادر به پاسخ گویی به سوالات کاربران و بازدیدکنندگان باشد.
  • در صورتی که مشتری با کشورهای بین المللی در ارتباط باشد برای ارتباط بهتروبیشتر طراحی سایت شرکت باید بصورت دوزبانه و یا چندزبانه طراحی شود.
  • ودرآخراز آنجایی که وب سایت هر شرکت نشانگر نوع و کیفیت آن شرکت می باشد پس طراحی سایت باید ظاهر وگرافیک بسیارزیبا و مناسبی داشته باشد.
اجرا شده توسط: همیار وردپرس